Loading...

Sensient

Zenon Records (AUS)

Live set na hlavní stage: 2019-06-22 19:30:00

Sensient je Tim Larner z Melbourne, Austrálie.

Jeho hudba je hluboká, inteligentní, progresivní a pohlcuje vliv mnoha dalších hudebních stylů (minimal, techno, breaks, glitch, jazz fusion) Vydal 8 sólových alb a mnoho kompilačních skladeb na respektovaných labelech jako Iboga, Plusquam, Flow, Plastik Park, Tatsu, ZMA a další. On také dělal remixy pro některé z velkých jmen ve scéně, včetně Boris Brechja, Ace Ventura, Perfect Stranger, Shiva Chandra a BigWigs. V roce 2003 Sensient vytvořil Zenon Records, který se nyní vyvinul do jednoho z nejlepších a nejrespektovanějších psytrance labelů na světě. Zenon vytvořil celé hudební hnutí, které silně ovlivnilo scénu Psytrance Music / Festival po celém světě. Sensient hrál na největších mezinárodních festivalech, včetně Boom, Ozora, Voov, Universo Parallelo, Glade, Rainbow Serpent, Sonica, Fusion a další.

V poslední době se soustřeďuje na svůj experiment / experimentální zvuk. Stejně jako jeho nedotčené hluboké a futuristické trance beaty můžete očekávat, že tento nový zvuk vás zavede do prostorné a sci-fi, jako je oblast. Neposkvrněný zvukový design a inteligentní programování rytmu z něj dělají cestu mysli, která kombinuje s bohatou melodií, aby se dostala do duše. Jeho první album downtempo vyšlo v roce 2015 společně na hudbu Zenon a Merkaba.

Jako majitel / manažer Zenon Records má Sensient přístup k nejčerstvější z čerstvé hudby z celého našeho seznamu umělců. Prvotním voličem pro všechny výstupy Zenon Records jsou tyto stejné jemné výběrové dovednosti pro jeho sady dj. On je známý pro jeho 3 hodiny + cesta dj soubory, které se pohybují od psy / techno celou cestu až k čerpání psy / prog. Sensient Dj set, který provádí své dj sety z abletonu s působivým množstvím efektů a ovladačů, zaručí, že bude dodávat absolutní špičku zvuku Zenon