Loading...
28. 6. 2023

UFO BUFO 2024?

Milí žabí příznivci, rádi bychom se s Vámi podělili o skvělé novinky! Kromě toho, že se připravujeme na další ročník festivalu UFO BUFO 2024, pro Vás máme jedno velké překvapení.

Jak jsme již dříve informovali, letos jsme díky nejasným okolnostem s lokalitou nebyli schopni uspořádat náš festival. Ale teď přicházíme s radostnou zprávou:

Jsme hrdí, že můžeme oficiálně vyhlásit, že příští rok se festival UFO BUFO uskuteční opět na všemi oblíbené Hadince!

Rekreační středisko Hadinka má totiž nového majitele, který je součástí UFO BUFO týmu! Díky této pozitivní změně jsme se zbavili překážek, které nám čím dál více organizaci festivalu na tomto úžasném místě komplikovaly.

Příští rok se tak můžete těšit na upravený areál, kde budeme moci dlouhodobě navazovat na již udělanou práci a nebudeme muset celý festival každý rok stavět zcela od nuly, jak bylo dříve zvykem. Teď už nic nebrání v budování dlouhodobé společné vize Hadinky a UFO BUFO festivalu. Moc se na tuto společnou budoucnost těšíme!

O víkendu jsme se sešli s naším širším organizačním týmem a věrnými žabími podporovateli na „soustředění“. Z tohoto setkání plného spolupráce, plánování ale i zábavy přikládáme pár fotek.

Rekreační středisko Hadinka je v současné letní sezóně otevřen pro veřejnost, vřele doporučujeme si udělat výlet nebo strávit zde příjemný víkend. https://www.hadinkars.cz/

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň. Sledujte naši page Ufo Bufo festival, ještě letos budou k zakoupení nejlevnější vstupenky na UFO BUFO 2024 a přibudou další pozitivní informace. 🐸