Loading...

Yudhisthira

Forestedlic records (MK)

Live set na hlavní stage: 2019-06-23 05:00:00

Yudhisthira je symbióza mnoha různých hudebních vlivů a od jeho vytvoření Ogi & Bugi v roce 1997 představuje definici nekompromisního čistého psychedelického transu.

Jelikož byl vysazen jako semeno v nejúrodnějších dobách pro scénu goa / psychedelické scény, pomalu se vynořil z kořenů hluboko v základech hnutí, a to při zachování tempa se stále se měnící úrovní výrobních standardů a vývojem zvuku. syntéza. Nyní plně pěstovaný strom neustále nese vynikající ovoce, které bylo pečlivě zabaleno různými etiketami, jako jsou: Forestdelic, Sangoma, Purple Hexagon, Blue Hour Sounds, Vertigo, Glowing Flame atd.

Až do dnešního dne se Yudhisthira objevil v řadách největších festivalů jako Boom, Ozora, Antaris a dalších, jako jsou: Ztracená teorie, Strom života, Trimurti, Tangra, ChillOut Planet, Bůh požehnán, MetsaFestival, abychom jmenovali alespoň některé z nich. a cestoval téměř každou zemí planety z Japonska, Indie, Ruska, celé Evropy až do Brazílie.

Být připraven na neustálé hledání nejlepšího receptu na dokonalé psychedelické trance zážitky Yudhisthira (Ogi) se spojil s Kala, aby vytvořil AntHill a začal nový sólový projekt Aumni.