Loading...

Slater

Tribal Vision Records

Dj set na hlavní stage: 2019-06-22 13:30:00

Elektronická hudební DJ, producent, promotér a manažer labelu / A & R of Tribal Vision Records.

V posledních dvou desetiletích vystoupil Slater na stovkách večírků a festivalů po celém světě, které se konaly téměř ve všech evropských zemích – od Portugalska po Rusko, Švédsko až po Řecko a všude mezi zámořskými místy, jako je Japonsko, Brazílie. Spojené státy americké, Kanada, Austrálie, Čína, Mexiko, Izrael, Turecko, Maroko, Tunisko nebo Chile. Možná jste už slyšeli jeho sety v klubech v Šanghaji, Tokiu, Londýně, Tel Avivu, Los Angeles, Paříži, Mexico City, Sao Paolo, Berlíně, New Yorku nebo Moskvě, stejně jako obrovské mezinárodní festivaly jako Boom (PT) , Glade (UK), Fusion (DE), Ozora (HU), Voov Experience / VuuV (DE), Aurora (GR), Soulclipse (TR), Sonica (IT), Virada Cultural (BRA), Antaris Project (DE) , Akasha (AUS), Antiworld (UK), Tribal Park (MEX), Spirit Base (AT), Atmosféra (CH), Sundance (MEX), Enigma (BRA) nebo Fullmoon (DE). V těchto dnech, DJ Slater hraje směs domácích a techno hudby, vždy včetně mnoha čerstvých nových labelů souvisejících umělců.

V poslední době DJ Slater spolupracuje s různými umělci ve studiu na zcela nových skladbách a remixech. Sestavil více než dvacet CD pro různé labely po celém světě a jako kreativní režisér Tribal Vision Records se nachází za vydáním alba umělců jako Vibrasphere, Jaia, Brisker & Magitman, Peter Gun, Tegma, Duca, AstroNivo nebo Fitalic a nespočet singlů a EP.

Kromě svých pravidelných dj setů, Slater také vystupuje se svým živým projektem DJ Slater & Urban Legends, skládající se z Akai APC 40 ovládaného Ableton live, synths, různých sad živých perkusí, violoncella, saxofonu a dalších hudebních nástrojů.

Hraje v zemích, jako jsou: Japonsko, Kanada, Austrálie, Brazílie, Spojené státy, Čína, Mexiko, Indie, Izrael, Turecko, Maroko, Švýcarsko, Chile, Ruská federace, Portugalsko, Švédsko, Francie, Nizozemsko, Spojené království, Dánsko, Německo, Irsko, Srbsko, Řecko, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Bulharsko, Polsko, Španělsko, Tunisko, Chorvatsko, Itálie, Makedonie, Slovensko, Česká republika …