Loading...

Kimmei

Parvati records (D)

Dj set na hlavní stage: 2019-06-21 04:30:00

Narodil jsem se v Berchtesgadener Land, bráně do Alp, kde jsem vyrostl v krásném prostředí obklopeném horami v blízkosti Untersbergu, hory s nejznámějšími legendami a mýty v Alpách. Poté, co jsem nějakou dobu žil v Bavorském lese, jsem se přestěhoval na farmu v dolním Bavorsku.

Popsal bych se jako typický hudební závislák, protože jsem vždy sbíral hudbu a poslouchal ji v každé volné minutě v podstatě celý život. Začalo to s Queen, T.Rex, Deep Purple a takovými věcmi od mého otce. Po několika fázích Hip Hop, Punk a Trance jsem věnoval téměř deset let metalu. Hrál jsem kytary nebo bicí v několika kapelách, vydal album Thrash Metal a turné po Evropě.

Vždycky jsem si užíval psychedelické stránky hudby a po otevření mé mysli elektronické hudbě jsem stál na své první psychedelické trance party v legendárním jeskynním klubu v Salcburku a byl jsem naprosto odfouknutý hudbou a atmosférou. Odtamtud jsem jel na mnoho stran a festivalů po celé Evropě. Kvůli mé vášni pro hudbu a mé tvorbě jsem začal DJing a krátce po výrobě Psytrance.

Moje DJ-Sety mohou být různého stylu od trippy podivnosti přes hluboké a mystické až mocné přímo v obličeji – s velkým zaměřením na STORY, v rozmezí 142 – 165 BPM. Pro mě DJ-Set není o hraní nejlepších „dancefloor bangers“, ale o jedinečném psychedelickém příběhu. Popsal bych svůj zvuk jako „Deep Cycledelic“, který popisuje to nejlepší, co asi 🙂

V roce 2012 jsem zahájil projekt INS MITTN a pořádal vysoce kvalitní psychedelické akce v Bavorsku a Rakousku. Také pracuji jako jevištní manažer pro festivaly jako například MoDem v Chorvatsku.