Loading...

Johnny Blue

Feel Life Music (CY)

Live set v chill-outu: 2019-06-21 23:30:00

Dj set v chill-outu: 2019-06-21 23:30:00

Johnny Blue pochází z Kypru. Začal před 20 lety. Jeho první vliv byl rock a obzvláště psychedelická skála (Pink Floyd, Ozric Tentacles, etc.). V roce 2000 se dostal na elektronickou scénu s hlavním zájmem chill out a psychedelickou trance.

Ovlivněn několika hudebními kulturami (rock, dub, reggae, electronica, psy-trance, chill out), vyvinul jedinečný styl tím, že plynule míchal zvuky v pestrých a senzačních hudebních cestách.

Johnny je jedním z vedoucích představitelů při zahájení, založení a povstání kyperské psychedelické hudební scény. Jako zakladatel Psylent Harmony a spoluzakladatel projektu ChakradeliC na počátku roku 2000 měl možnost přivést na ostrov a hrát spolu s umělci, jako je Master Margherita, Seamoon, Argaman, Yestegan chaY, Kukan dUb Lagan, Dymons, Organic Shapes, Flooting Grooves a mnoho dalších.

V roce 2011 Johnny nastoupil do společnosti Mikelabella Records, kde pracuje jako manažer A / R. Jeho první VA kompilace s názvem ‚Planet Blue‘ byla vydána v prosinci 2012 a druhá s názvem ‚Blue Moon‘ v dubnu 2014.

Začátkem roku 2013 se stal labelem dj Peak Records.

V lednu 2015 nastoupil do Sofa Beats. Jeho VA ‚výběrů‘ pro Sofa Beats Records byl vydán na začátku roku 2017.

Je také rezidentem dj od roku 2011 na Digitally Imported Psychill (di.fm/psychill) s měsíčním rádiovým seriálem Psylent Harmony, který je vysílán každou třetí neděli.

Johnny Blue má různé mezinárodní vystoupení v USA, Mexiku, Velké Británii, Maroku, Izraeli, Rusku a ve většině evropských zemí, ve večírcích a festivalech jako Boom, Ometeotl, Lost Theory, Antaris, Mo: Dem, Psy-Fi a další .