Loading...

JaraLuca

Mamomam Records (PL)

Live set na hlavní stage: 2019-06-21 13:30:00

JaraLuca (Lukasz Zajac) je projekt Goa / Psychedelic Trance z Polska. Jeho hudba může být popsána jako energická, kyselá a mocná.

To představuje četné kyselé linky, Goa melodie a válcování basové linky, které dobře sedí na nějakém tanečním parketu. Někteří lidé nazývají jeho hudbu fúzí nové školy Goa, staré školy Goa a Psy-Trance. Lukaszovy první kroky v tomto směru byly učiněny poté, co se jeho přítel MiraCeti vrátil z festivalu OZORA a podělil se o své zkušenosti z kultury a hudby Goa / Psy.

Od té doby Lukasz zdokonaloval své dovednosti v hudební produkci a bez předchozích hudebních znalostí se mu podařilo vytvořit Perpetuum Mobile, celovečerní vydání, které vyšlo na Neogoa Records a v březnu 2015 ho Ektoplazm distribuoval. , vystoupil na živých vystoupeních ve své zemi a také několikrát hrál na mezinárodních koncertech v zemích jako Izrael, Litva, Česká republika, Maďarsko, Belgie, Slovensko a Německo. JaraLuca vydala první EP „The Source“ v Timewarp Records (USA) v lednu 2016 a také se zúčastnil několika kompilací různých umělců na labelech Timewarp Records, Goa Madness Records, Melusine Records, Neogoa Records a ve svém vlastním labelu Mamomam Evidence. V roce 2016 našel Mamomam Records s Miraceti. Lukasz pracuje na svém druhém albu, které vydá Goa Madness Records v letním období 2017. Také se zajímá o produkci dalších žánrů, proto se jeho nové projekty objevují pod různými aliasy; Psycozamine pro psychedelické progresivní, pan ZajaK pro progresivní přestávky, hip-hop, Alien Translator for Dark Psy.