Loading...

Ital

Antu records, Iono music (RCH)

Live set na hlavní stage: 2019-06-21 21:00:00

Ital, hudebník chilského původu, zvukař, manažer labelu Antu Records Chile.

Producent hudby Psytrance a dj, je v hudebním světě v kontaktu již více než 17 let a začíná svou kariéru jako kytarista. populární hudby, než on přišel k jeho opravdové vášni: Psychedelic trance hudba. Začal rok 2001 se svým přítelem Andrés Rodillo, s nímž se zapojil do výroby elektronické hudby Psytrance, která je jedním z průkopnických projektů místní chilské scény: „Metatron“. O tři roky později, v roce 2004, se rozhodl vytvořit svůj vlastní projekt „Ital“, který v africkém dialektu Patois znamená čistotu. Z tohoto důvodu má každá produkce Italu základní koncepci expanze veškeré čistoty, která nás obklopuje, a to skrze hudbu veškerou božskou a univerzální energii. Jeho styl je charakterizován tím, že je Groove Psytrance s vlastním charakterem a stylem.

Od září 2007 vytvořil a začal první psytranský chilský label Antu Records. Vydal 6 alb a více než 100 skladeb ve kompilacích na labelech po celém světě.

Hrál ve více než 35 zemích na 5 kontinentech kolem zeměkoule. On hrál celosvětově: Boom festival (Portugalsko), Universo Paralello festival (Brazílie), Vuuv festival (Německo), Nagisa hudební festival (Japonsko), Fusion festival (Německo), Summer nikdy končí konce (Švýcarsko), Ultra hudební festival (\ t Rusko), Fullmoon & Wonderland Festival (Německo), Psy-Fi (Nizozemsko), Maitreya (Austrálie), Flow Festival (Rakousko), Hilltop (Indie), The Experience (Thajsko), Vortex Festival (Jižní Afrika), Mimo jiné.