Loading...

Digital Abstract

Insomnia records, Urban Antidote records (GR)

Live set na hlavní stage: 2019-06-23 02:00:00

Lefteris Leontiadis, známý jako Digital Abstract, je řecký skladatel a producent elektronické hudby.

Lefteris fascinoval jeho zkušenosti s psychedelickými událostmi, které se odehrály v Řecku, začal mixovat na soukromých stranách a malých klubech hudbu z různých druhů psychedelické scény. Kromě toho, samozřejmě nadšený silou elektronické hudby, začal snahu vytvářet vlastní skladby. V roce 2009 začal produkovat s počítačem a klávesnicí, a tak začal získávat chuť k počítačové produkci. On měl své první experimenty v žánrech elektronické hudby jako breakbeat, progresivní a plné transu, než se obrátil k temnější cestě psychedelic trans v jeho self-titulovaný projekt Digital Abstrakt.

Tmavá, experimentální, psychedelická. To jsou všechna slova, která se používají k popisu hudby digitální abstraktní a každá je více než oprávněná. Digitální abstrakce se postupně rozvíjí a kultivuje zvuk, který je striktně psychedelický; zvuku, který je záhadný, hluboký a silný s abstraktními výrobními technikami, které jsou strukturovány vizuálními snímky. Digitální abstrakt je známý pro jeho neustálé vyhledávání a experimentování s neobvyklou metodikou v zvukovém designu a manipulaci s nesrovnatelnými technickými dovednostmi.

Po svých prvních výpravách do psychedelické scény se Lefteris rozhodl založit svůj první EP, který pracoval ve svém ateliéru ve svém rodném městě Soluně.

Bez ohledu na to, co je zřetelná vize společnosti Lefteris, vždy připravena vyrábět nekompromisně originální, senzační a hluboký futuristický zvuk.